ГАЛУЗІ

Юридична компанія PROXIMA з 2001 року успішно працює на українському ринку. Організовуючи свою діяльність, ми орієнтуємося на технології, роботу та досвід західних колег. Компанія надає широкий спектр послуг юридичного супроводу і формує свою спеціалізацію згідно сфері діяльності Клієнта. Офіси компанії знаходяться в Києві та Харкові.

Наші співробітники виступають, перш за все, експертами в своїх областях. Знання специфіки ринків і галузей, в яких ми працюємо, дозволяє досягати необхідного результату.

Наші співробітники готові надати якісні послуги в області корпоративного права, у сфері будівництва та нерухомості, господарської та адміністративної судової практики, взаємодії з державними органами, банкрутство та реструктуризації, інтелектуальної власності та інтернет-праві. Останньою нашої практикою стало виборче право і політична адвокатура, які ми успішно застосовуємо вже з 2012 року.

За багато років роботи нам вдалося встановити партнерські відносини з юридичними компаніями в багатьох країнах світу. При цьому відмінною особливістю є те, що в багатьох країнах ми маємо партнерські компанії або адвокатів, для яких російська мова є рідною. Таким чином, в значній мірі спрощується не тільки процес спілкування, а й розуміння їхніх насущних завдань.

За час роботи Юридична компанія PROXIMA зарекомендувала себе стабільною і успішною компанією, що надає своїм клієнтам високоякісні послуги. Нашими клієнтами є українські та міжнародні компанії.

Ресторанний і готельний бізнес в Україні активно розвивається, підпорядковуючись загальним економічним законам попиту і ...
Даний напрямок діяльності юридичної компанії PROXIMA включає в себе практику в сфері вітчизняного торгового (комерційног...
Експерти компанії PROXIMA супроводжують проекти в сфері комерційної, житлової, а також приватної нерухомості від проекту...

Сторінки: 1 Всі

НАШ КОЛЕКТИВ

ПРЕС-ЦЕНТР